KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14855213
nr 1485 5213
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Signerad, daterad 1929, Ygne Fiskläge, 39x52 cm, yttermått inklusive ram: 52x64, akvarell
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 18:16:35
28/8 07:15:18
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers